Cętki- hit czy kit?

Leave a comment
fashion / featured
3q

Motywy zwierzęce na ubraniach mają swoje wierne fanki, jak i gorliwe przeciwniczki. Pomimo podziału zdań już od kilu sezonów stale pojawiają się one na wybiegach.

Nic nie zmieni faktu, że cętki to wzór ponadczasowy.  Jednym kojarzą się z kiczem, dla innych są sexy. My chcemy Wam dziś pokazać, że cętki mogą prezentować się naprawdę fajnie! 🙂

5q
Do zdjęć obie wybrałyśmy sukienki maxi w najbardziej klasycznych czarno-białych kolorach. Poza wzorem najbardziej podoba się nam w nich dłuuugi rozporek, który idealnie eksponuje nogi  i zapewnia swobodę ruchu.

4q

2q

Pamiętajcie, że z takimi wzorami łatwo przesadzić! Sukcesem stylizacji ze zwierzęcym wzorem jest umiar.  Jeden element zdecydowanie wystarczy dla całej stylizacji.

Same wiemy-zwierzęce wzory albo się kocha, albo się ich nienawidzi ;). A Wy, po której jesteście stronie? 😉
IMG_9791
sukienki: www.cat-walk.pl 

UWAGA! Na hasło: bliźniaczki otrzymacie rabat -50% na sukienkę ze zdjęć! -> https://www.cat-walk.pl/sukienka-maxi-z-rozporkiem-bershka-id-56

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *