Zakupy z bliźniaczkami ;-)

Leave a comment
Białystok / bliźniaczki / bliźniaczki Laskowskie / blogerki / blogerki białystok / blogger / galeria jurowiecka / Laskowskie / metamorfozy / MODA / zakupy ze stylistką
1

Na naszym fp na Facebooku wspominałyśmy Wam, że z okazji dnia kobiet Galeria Jurowiecka przygotowała wszystkim Paniom mnóstwo atrakcji. Jedną z nich były zakupy z nami :). W dzisiejszym wpisie chcemy podzielić się z Wami małą relacją z tego wydarzenia.

2

Ten dzień (ok.5h) spędziłyśmy z dwiema wspaniałymi kobietkami. Makijaż wykonały Panie z Douglasa z Galerii Jurowieckiej. Przez cały czas był z nami fotograf Sylwester Kwiecień. Zrobił On wszystkie zdjęcia, które za chwilę zobaczycie.

3

(backstage)

Na początek na zakupy wybrałyśmy się z Panią Magdą. Radosna, uśmiechnięta, z przepięknymi włosami! Po zapoznaniu się od razu wiedziałyśmy, że będziemy chciały zobaczyć Ją w jasnych kolorach, w czymś kobiecym. Nie mogłyśmy oczywiście odpuścić komfortowej sukienki. Pani Magda poinformowała nas wcześniej, że na co dzień lubi wygodne stylizacje.

4 5

(po lewej stronie zdjęcie zrobione przed, po prawej 1 stylizacja wybrana w Mejd in Polska+)
6

7

(stylizacja nr.2 – Szachownica)8

9

(Mohito)

10

(Mohito)11(Mohito)

Kolejne godziny spędziłyśmy z Justyną– wiernym kibicem Jagiellonii Białystok ;). Pierwsze co rzuciło się nam w oczy, to Jej przepiękny, szczery uśmiech. Przy wyborze ubrań chciałyśmy skupić się również na jasnych kolorach, które niezwykle rozświetlały Jej buzię, dodając Justynie blasku. Nie zrezygnowałyśmy przy tym z jednej ,,małej czarej”.

12 13 14(Szachownica)
15 16(Szachownica)
17

(KiK)

18 19(KiK)

Drogie Panie, to była dla nas ogromna przyjemność!!
Dziękujemy również Galerii Jurowieckiej za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu i naszemu najlepszemu fotografowi Sylwestrowi Kwiecień za wspaniałą relację zdjęciową!

Ewa i Ania.

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

  1. ehhh brakowało mnie tam! Bardzo żałuję, że musiałam się rozchorować właśnie wtedy 🙁
    Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać i poznać! 🙂

  2. O świetna robota 🙂 Obie panie wyglądają pięknie. Stylizacje jak najbardziej trafione i z gustem 🙂
    Moja ulubiona stylizacja to ta z limonkową koszulą i czarnymi spodniami <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *