LinScan – depilacja laserowa

Leave a comment
beuaty / Białystok / bliźniaczki / bliźniaczki Laskowskie / blog modowy / blogerki / blogerki białystok / blogger / depilacja / depilacja laserowa / laser / linscan
6

Depilacja to zabieg, z którym zmaga się każda kobieta (i niektórzy panowie:)). Golenie, depilacja woskiem czy usuwanie włosków depilatorem, często bywają bolesne i przede wszystkim krótkotrwałe… Jednak jest na to sposób, a mianowicie depilacja laserowa, która charakteryzuje się 90% skutecznością! :). Polega na niszczeniu za pomocą wiązki lasera cebulek włosów, nie uszkadzając skóry. Najbardziej skuteczny, w tego typu zabiegach, jest właśnie laser diodowy LinScan, który sprawia, że owłosienie znika na zawsze!

Jakie są jego inne plusy?
-obszar, z którego jednorazowo będzie można usunąć włosy, jest naprawdę duży w porównaniu do innych laserów (50 mm x 15 mm), dzięki czemu można przeprowadzić nim depilację na większych powierzchniach ciała, takich jak nogi, czy też plecy,
-ma możliwość doboru parametrów zabiegu do fototypu skóry i rodzaju włosów,
-można zastosować go na delikatne miejsca, jak pachy, strefa bikini czy twarz,
-i przede wszystkim, dzięki zintegrowanemu kontaktowemu systemowi chłodzenia skóry, depilacja laserem LinScan pozwala wykluczyć nieprzyjemne odczucia i dodatkowo eliminuje ryzyko podrażnień.

2
Ze względu na wygodę same skusiłyśmy się, aby skorzystać z tego typu depilacji, którą wykonują przemiłe Panie w Revita Centrum w Białymstoku.

Zdecydowałyśmy się na depilację pach, nóg i przedramion. Szczerze mówiąc po oglądaniu różnych programów, typu Sablewskiej sposób na modę, Klinika piękna itp., obawiałyśmy się, że depilacja laserowa może być trochę bolesna. Jakie było nasze zdziwienie, gdy podczas zabiegu nie czułyśmy żadnego bólu! To co dało się odczuć, to jakby delikatne ukucia igiełką ;). Dodatkowo przemiła obsługa sprawia, że pacjent czuje się naprawdę dobrze :). Przed nami jeszcze kilka zabiegów i z powtarzającym się goleniem możemy pożegnać się na zawsze – wieelka wygoda i komfort!3
Polecamy Revita Centrum Medyczne w Białymstoku każdej z Pań i Panom, którzy problem owłosienia chcą mieć z głowy :).

Mała relacja fotograficzna, do której zdjęcia wykonał Tomasz Korolczukwww.tkorolczuk.pl,A NIŻEJ MAŁA NIESPODZIANKA!! :):)
4 5 6 7

Zapowiedziana niespodzianka – 10 pierwszych Pań, które zgłoszą się do Revita Centrum Medyczne, na hasło bliźniaczki Laskowskie i polubi fanpage Centrum (TU), otrzyma darmową depilację pach! A kto nie zdąży, na to samo hasło, do końca marca otrzyma promocję 50% na pierwszy zabieg depilacji części ciała jakiej tylko chce. Tak więc – korzystajcie :):).

Ewa i Ania.

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

  1. W naszej bazie nie ma klientów nie ma nikogo o Pani imieniu i nazwisku, możliwe ze pomyliła Pani miejsca. Laserowa depilacja IPL nie gwarantuje trwałych efektów, gdyż wiązka światła jest rozproszona w przeciwieństwie do lasera medycznego diodowego LinScan gdzie wiązka światła o długości fali 808nm gwarantuje trwałe zniszczenie mieszka włosowego. Należy wykonać serię 5-6 zabiegów. Dla osiągnięcia jak najszybszego efektu ważne jest odpowiednie przygotowanie pacjenta oraz zachowanie odpowiednich odstępów miedzy zabiegami, które są różne dla poszczególnych partii ciała. gwarantujemy efekty i zapraszamy do naszej kliniki ��

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *