Pikowanie

Leave a comment
Bez kategorii / MODA
to7-3Dzisiaj wpis w czymś cieplejszym, a mianowicie – pikowana kurtka i pikowana kamizelka + dodatki :).

Mamy dużo ciepłych płaszczyków, dłuższych kurtek i ciągle brakowało nam tej jednej – krótkiej. Po licznych poszukiwaniach trafiłyśmy na świetną, pikowaną kurtkę, która od razu wpadła nam w oko! Znalazłyśmy ją w Top Fashon Outlet. Kurtka jest leciutka, ale bardzo ciepła! Dodatkowo trafiłyśmy na promocję i udało się nam kupić ją bardzo tanio! Czego chcieć więcej? 😉
Kurtkę połączyłyśmy z szarą, wygodną bluzą, którą także znajdziecie w Top Fashon Outlet (mają naprawdę dużo fajnych ubrań, dobrych firm w promocyjnych cenach), porwanymi jeansami i białymi traperami :).

Ewa w cieplutkiej pikowanej kamizelce South Pole w połączeniu z ciepłą bluzą River Island, jeansami i sneakersami za kostkę Baby phat, do tego biżuteria Guess.

Ania:

Ewa:

Zdjęcia zrobiłyśmy na ścianie, którą kiedyś pomalował nasz Brat :). Zobaczcie kilka jego teraźniejszych prac 🙂 (szkoda, że my nie mamy takiego talentu :P)

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *