Cztery wiatry.

Leave a comment
MODA / początki
aieto-2

„Miłość to je­dyny skarb, który roz­mnaża się przez dziele­nie: to je­dyny dar rosnący tym bar­dziej, im więcej się z niego czer­pie. To je­dyne przed­sięwzięcie, w którym tym więcej się za­rabia, im więcej się wy­daje; po­daruj ją, rzuć da­leko od siebie, roz­prosz ją na czte­ry wiat­ry, opróżnij z niej kie­sze­nie, wy­syp ją z koszy­ka, a na­zajut­rz będziesz mieć jej więcej niż dotychczas. ” (Bruno Ferrero)

 

Która kobieta nie lubi dresów? Wkładamy je gdy wracamy zmęczone do domu, wybierając się na spacer, gdy pora pobiegać a może też w bardziej poważne miejsca. Dzisiaj przedstawiamy Wam dwa looki, gdzie główną rolę grają dresy. Oczywiście jeden bardzo typowy na sportowo w połączeniu z Air Maxami i drugi – elegancki z butami na obcasie. My czujemy się dobrze w obu, a które Wam podoba się bardziej?

Kiedy robiłyśmy zdjęcia było naprawdę wietrznie.

Ewa:
Płaszcz : SH, koszula : Massimo Dutti (outlet), dresy : Gilligan , torebka : Valerie, buty : Szewczyk, biżuteria,naszyjnik : Medicine.
 
Ania:
Dresy : Atmosphere (outlet), bluza jeansowa : SH, bluza : H&M, buty : Nike Air Max.

Ania i Ewa.

http://blizniaczki-laskowskie.blogspot.com/2015/03

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *