Podziel się radością świąt! Rusza 3 edycja #dzienswiatecznychskarpet w TK MAXX!

Leave a comment
Bez kategorii
Francesca M. Healy (2)

Magię zbliżających się świąt możemy poczuć przystrajając nasze domy, ubierając choinkę i rozglądając się za świątecznymi prezentami. Możemy włączyć piosenki, które najbardziej kojarzą się nam z tym magicznym czasem, kupić kilogramy mandarynek i rozkoszować się ich zapachem.
Możemy również podarować innym coś od siebie.. 🙂.
W końcu największą magią świąt Bożego Narodzenia jest DZIELENIE SIĘ! Z tego powodu całym sercem wspieramy charytatywną akcję TK Maxx, które już po raz trzeci postanowiły włączyć się w pomoc podopiecznym programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI prowadzonego przez stowarzyszenie WIOSNA. Nie ma nic cenniejszego, niż przekazanie pomocy człowiekowi, który właśnie może jej potrzebować 🙂.

2

NA CZYM POLEGA AKCJA #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET?

Do sklepów TK MAXX trzeci raz z rzędu trafia specjalna edycja kolorowych skarpetek ze świątecznymi motywami, które z pewnością przywołają Bożonarodzeniowy nastrój (chyba wszyscy kochamy świąteczne gadżety!). Dochód z ich sprzedaży trafia do Akademii Przyszłości wspierającej edukację dzieci, które znalazły się w trudniej sytuacji rodzinnej lub materialnej.
Cena skarpetek, to 19,99 zł za trójpak skarpetek dziecięcych i 27,99zł za trójpak skarpetek dla dorosłych.

W JAKI SPOSÓB MOŻEMY WESPRZEĆ AKCJĘ?

Tak jak napisałyśmy wyżej-kupując skarpetki ze specjalnej edycji, ale NIE TYLKO!!
Do pomocy możemy wykorzystać również nasze media społecznościowe! By wywołać uśmiech na twarzach podopiecznych stowarzyszenia WIOSNA wystarczy –opublikować zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx,
-dodać hashtag #dzienswiatecznychskarpet
-oznaczyć @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości

3
TK MAXX PRZEKAŻE DODATKOWE 5ZŁ ZA KAŻDY TAKI POST!

Kochani liczymy na Was! Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent mamie, tacie, siostrze, bratu, chłopakowi, czy mężowi- te charytatywne skarpetki mogą stać się najpiękniejszym prezentem nie tylko dla naszych najbliższych.

Jesteśmy dumne i szczęśliwe, że sklep organizuje akcję, która wykorzystując najpiękniejsze święta może pomóc innym, zwłaszcza dzieciom. Akcję, do której przyłączyć się może każdy z nas 🙂 a która naprawdę tak niewiele kosztuje, by uczynić czyjś świat choć trochę piękniejszym..🙂.

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *