Stylizacje z lotniska i 5 wielkich plusów bycia bliźniakiem z naszej perspektywy.

Leave a comment
Bez kategorii / MODA
Processed with VSCO with a5 preset

W zeszłym tygodniu odwoziłyśmy naszego najmłodszego brata na lotnisko. Zawsze, kiedy tam jesteśmy staramy się skorzystać z okazji do zrobienia chociaż kilku zdjęć.
Zawsze, kiedy ktoś zadaje nam pytania na temat mody, to zaznaczamy, że nigdy nie uważałyśmy się za super blogerki modowe,prekursorki, czy też znawczynie mody. Zawsze staramy ubierać się tak, żeby wyglądać dobrze na co dzień. Bardziej niż najnowszymi trendami kierujemy się tym, co po prostu lubimy i w czym czujemy się dobrze :).
Od jakiegoś czasu naszym ulubionym sklepem jest internetowy sklep NA-KD. To miejsce wprost przepełnione stylem i ubraniami, które kochamy! Świetnej jakości jeansy z wysokim stanem, zwiewne, kwiatowe sukienki, modne bluzki i długie płaszcze. To tylko część wymienionych przez nas rzeczy, które naprawdę lubimy. Poza tym podoba nam się to, że przy wyborze ubrań bardzo pomocne są krótkie filmy prezentujące każdy ciuch na modelce. Ahh, mogłybyśmy tak pisać i pisać, uwierzcie, że w tym sklepie jesteśmy naprawdę zakochane! Dodatkowo na hasło blizniaczki20 możecie otrzymać 20% rabatu na wszystko!
Nie będzie w tym nic dziwnego, jeśli dziś (właściwie już któryś raz z kolei) pokażemy Wam, co nowego ostatnio udało się nam tam zamówić :).
Ewa- w pięknej, zwiewnej, plisowanej sukience, w jednym z naszych ulubionych kolorów.  Ania- w jeansowej spódniczce z przetarciami, która jest mega wygodna! Obie z naszymi ukochanymi BOHOU BAG <3 Zwróćcie uwagę na to, że ta różowa, którą ma Ania to nerka, którą można nosić również przerzuconą przez ramię jak torebkę. W dwóch wersjach prezentuje się tak samo fajnie.

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

EWA: sukienka NA-KD, torebka: BOHOU,   ANIA: spódnica NA-KD, t-shirt: AMERICAN OUTLET (na hasło BLIZNIACZKI2018 30% RABATU!), nerka: BOHOU                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Kochani! 12 lipca obchodziłyśmy swoje 28 urodziny. Pomyślałyśmy, że to dobry moment, żeby podsumować i wypisać 5 wielkich plusów bycia BLIŹNIAKIEM z naszej perspektywy!  Może będzie to też mały sposób na to, żebyście mieli okazję nas trochę lepiej poznać… ;).

1 NAJWIĘKSZY PLUS!
Bratnia dusza, posiadanie swojego anioła na ziemi.
Siostra bliźniaczka, to jeden z największych skarbów jaki można dostać od Boga. To osoba, na którą możesz liczyć zawsze, która naprawdę rozumie cię bez słów. Od zawsze miałyśmy w sobie ogromne wsparcie, w każdej sytuacji. Razem przeżywamy wszystkie radości i wszystkie smutki. Tej więzi nie da opisać się słowami.

2 PLUS
Zawsze byłyśmy i zaczynałyśmy to co było dla nas,,nowe” razem. Najpierw bardziej z wyboru naszych rodziców, później z własnego wyboru. Razem zaczynałyśmy podstawówkę, przechodziłyśmy do gimnazjum. Razem wybierałyśmy technikum i rozpoczynałyśmy studia. Z perspektywy czasu widzimy, że dzięki temu było nam znacznie łatwiej. Zawsze się wspierałyśmy i dzięki temu, że byłyśmy dwie, to nawet zaczynając coś nowego/nieznanego czułyśmy się dobrze.  To samo dotyczy dojrzewania, pierwszych miłości, itd. Dzięki temu, że jesteśmy bliźniaczkami zawsze zostawałyśmy bardziej zapamiętane.

3 PLUS
Jest ktoś, kto zawsze się o Ciebie troszczy i ciągle o Tobie pamięta. 
(Pomijając oczywiście troskę rodziców, którzy dbali o nas od zawsze, a teraz również troskę naszych mężów). Bliźniak, to osoba, która dba o Ciebie od najmłodszych lat.  Kiedy np. jedna z nas coś dostawała upominała się o to samo swojej kompance :D. W innym wypadku zawsze dzieliłyśmy wszystko na pół! Nawet teraz, kiedy np jedna z nas jedzie na zakupy (bez znaczenia, czy są to ubrania czy spożywka) zaraz pisze do drugiej- kupuję sobie coś, kupić Ci też? Wiemy, że bez względu na co to by nas w życiu spotkało zawsze możemy liczyć na wsparcie drugiej z bliźniaczek.

4 PLUS
Wspólna szafa.
Bardzo rzadko zdarzało się, żebyśmy kupowały 2 takie same rodzaje ubrań. Zawsze korzystałyśmy z tego, że kupując np. 2 różne bluzki nasza szafa powiększała się od razu x2 :D. Zawsze wszystkie ubrania miałyśmy wspólne. Po naszej pierwszej rozłące podzieliłyśmy się wszystkim i do tej pory korzystamy z tego, że zawsze jedna od drugiej może coś pożyczyć.

5 PLUS
Siostra bliźniaczka jest jak lustro, w którym można się przejrzeć. Ile to już razy było tak, że jedna z nas zakładała jakąś rzecz i czuła się w niej dobrze. Po czym tą samą rzecz nakładała druga i zdanie na temat ubrania zmieniało się o 180stopni :D.  Bardzo często przed większym wyjściem mówimy sobie- dobra Ewka/Anka teraz ubieramy się sobie nawzajem w to w czym idzie druga, żeby móc zobaczyć jak się będzie wyglądało. Tylko bliźniacy wiedzą, jaki to ogromny plus. Zawsze jak gdzieś jesteśmy, mija kilka godzin/ pada deszcz itp. patrzymy jedna na drugą i widzimy jak w tej chwili wygląda mój makijaż, czy włosy :D.

Bycie bliźniakiem, to naprawdę PIĘKNA sprawa. Plusów i zalet jest naprawdę mnóstwo. Te które wypisałyśmy nie są oczywiście najważniejsze. Wymieniłyśmy ich zaledwie 5, ponieważ ciągle myślimy nad wkroczeniem w youtube! Kiedy już  pomysł dojdzie do skutku nagramy film, w którym powiemy o tym znacznie więcej!

Processed with VSCO with a5 preset

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *