Nasze nowości z Zaful.com!

Leave a comment
Bez kategorii
główne

To już nasze kolejne zakupy w internetowym sklepie Zaful.  Za każdym razem jesteśmy z nich tak samo zadowolone. Wybór ubrań jest duży (zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci +fajne promocje- KLIK) , wysyłka bardzo szybka i wszystkie rzeczy są naprawdę dobrej jakości.
Zobaczcie co tym razem znalazło się w naszym zamówieniu :).

Ostatnio bardzo polubiłyśmy się z kulotami. Na sklepie jest całkiem spory wybór (KLIK) , więc z przyjemnością skusiłyśmy się na takie spodnie.
e                                                                                                          spodnie: KLIK

Kolejna rzecz, to zestaw/ komplet- bluzka ze spodniami, również w tym samym stylu. Zarówno spodnie białe w paski, jak i spodnie zestawione z bluzką wykonane są z lekkich materiału, dzięki czemu świetnie sprawdzą się zarówno wiosną, jak i latem. Wszystkie dwuczęściowe komplety znajdziecie TU.
a
komplet: KLIK 

Do powyższego zamówienia dobrałyśmy również koszulę w kropki. Ten wzór prawdopodobnie będzie królować w tym sezonie :).
ee
koszula: KLIK

Dodatkowo zamówiłyśmy również paletkę. Zastanawiałyśmy się jak sprawdzą się takie cienie. Kolory są piękne. Najładniej wyglądają przy malowaniu na mokro, po uprzednim zamoczeniu pędzelka w wodzie. Dzięki temu również dłużej trzymają się na powiece. Przy tak niskiej cenie warto się na nie zdecydować i stosować je np. na co dzień.
28537197_2002997826396995_1023440008_n
paletka: KLIK

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *