Badania i konsultacje kupione przez internet? To możliwe! BEZ SKIEROWANIA, BEZ CZEKANIA.

Leave a comment
BEAUTY
Processed with VSCO with a5 preset

Hej Kochani!
W dzisiejszym wpisie chcemy podzielić się z Wami naszym nowym odkryciem, jakim jest polski portal medyczny BadamySie.pl 
Jest to pierwszy sklep internetowy, na którym zakupić możemy konsultację z wybranym specjalistą oraz różnego rodzaju usługi medyczne. W ofercie znajdziemy zarówno badania diagnostyczne (z zakresu endoskopii, kardiologii,laryngologii,okulistyki, a także USG, USG Doppler, RTG/TK/MRI) , jak i badania laboratoryjne (dobrane indywidualnie lub w pakietach- dla kobiet, mężczyzn, dziecka, itp.). Znajdziemy tam również pakiety sportowe, terapie oraz zabiegi rehabilitacyjne.

Processed with VSCO with a5 preset

Jak to działa?

Zakupując wybraną przez nas usługę/konsultację wybieramy korzystną dla nas lokalizację (płatność odbywa się wyłącznie online). Po zakupie już tego samego dnia lub w kolejnym dniu roboczym oddzwania do nas doradca medyczny z BadamySię.pl i zostajemy umówieni na konkretny, dogodny termin w wybranej przez nas placówce medycznej lub laboratorium.

def

 

Zalety/plusy:

-badania i konsultacje dostępne bez skierowania i bez czekania!
Atrakcyjne ceny oferowanych usług, konsultacji i pakietów (bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu). Przykładowo za pakiet tarczycowy TSH i FT4 płaciłyśmy 50zł, kupując  taki pakiet przez stronę zapłacimy za niego 39zł,
– jeżeli odczuwamy pewnego rodzaju dolegliwości np. związane z trzustką, ale nie wiemy jakie badania krwi musimy zrobić wystarczy, że wybierzemy np. pakiet trzustkowy. W poszczególnych pakietach znajdują się wszystkie badania, na podstawie których lekarz będzie w stanie zdiagnozować chorobę.

Processed with VSCO with a5 preset

Portal zadbał również o to, aby pojawiły się na nim informację na temat odpowiedniego przygotowania do poszczególnych badań.

Processed with VSCO with a5 preset

O atrakcyjności portalu świadczą również opinie klientów, którzy zdecydowali się już na skorzystanie z oferowanych usług, konsultacji, czy pakietów.

Badamysie to strona, z której będę regularnie korzystać. Lepszych cen nie udało mi się znaleźć, chociaż mieszkam w dużym mieście. Obsługa bardzo, bardzo, bardzo pomocna –pisze Pani Anna.

Dla mnie rewelacja 🙂 Mnóstwo zaoszczędzonego czasu, bez kolejek, nerwów i stresu. Wszystko można znaleźć na stronie, która jest bardzo przestronna. Po prostu super, gorąco polecam 🙂

Tanie badania bez skierowania, expressowe wyniki. Infolinia oddzwania a lekarze konkretni. Dokumentacja w jednym miejscu w wersji elektronicznej i gotowej do wydruku. Polecam.

Są to tylko jedne z nieliczmych opinii chwalących profesjonalną obsługę, zadowolenie z zaoszczędzonego czasu oraz pieniędzy.
A może ktoś z Was już korzystał z usług BadamySię.pl i chciałby podzielić się z nami w komentarzu swoją opinią? 🙂

UWAGA! 🙂
Na hasło: blizniaczkilaskowskie portal przygotował dla Was 10% rabatu na wszystko.

spodnenki

 

 

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *