Sklep inny niż wszystkie – TK Maxx oficjalnie otwarty w Białymstoku!

Leave a comment
MODA
Pierwszy sklep TK Maxx w Białymstoku już otwarty 1

W ubiegłym tygodniu, 12 października, w Białymstoku został otwarty pierwszy TK Maxx. Ilość działów oraz przestrzeń sklepowa pozytywnie zaskakuje i zadziwia. To idealnie miejsce dla każdego, kto wybierając się na zakupy chciałby znaleźć wszystko w jednym miejscu!

Moda damska,
męska,
produkty dla dzieci,
obuwie,
akcesoria
i to co w tej chwili najbardziej nas interesuje – akcesoria dla domu.
Wszystkie produkty aż do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
Pierwszy sklep TK Maxx w Białymstoku już otwarty 4

Na oficjalne otwarcie z niecierpliwością czekali Białostoczanie, najwięksi miłośnicy trendów. ,,Nareszcie!!!„, ,,W końcu!” -– to jedne z komentarzy, które pojawiły się na wieść o otwarciu TK Maxx w Białymstoku. My również nie mogłyśmy się doczekać! Pierwszy raz z tym sklepem spotkałyśmy się już jakieś 12 lat temu będąc w Stanach. Już wtedy się z nim polubiłyśmy :).

WITAJCIE POSZUKIWACZE SKARBÓW – to hasło, które widnieje od razu po wejściu do sklepu. Skarbów jest naprawdę mnóstwo, zaczynając od ciepłych swetrów, ramonesek, szalów i czapek, po półki pełne zabawek, książek dla dzieci i akcesoriów dla czworonogów.
Pierwszy sklep TK Maxx w Białymstoku już otwarty 7-horz

de

Pierwszy sklep TK Maxx w Białymstoku już otwarty 6

W dniu otwarcia na wszystkich klientów czekały fajne atrakcje, w których do wygrania były karty upominkowe na zakupy w sklepie. Największa o wartości aż 700zł! Wystarczyło na terenie sklepu znaleźć ukryte wieszaki w określonych kolorach.

Swój najbliższy sklep możecie znaleźć tu: www.tkmaxx.pl/sklepy

Pierwszy sklep TK Maxx w Białymstoku już otwarty 2

 

Wiecie co lubimy w tym sklepie najbardzej? To, że TK Maxx uzupełnia swój asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzięki temu zakupy produktów znanych marek i projektantów w świetnych cenach są jeszcze ciekawsze.

Dodajmy jeszcze jeden wielki plus. Pomimo tego, że przestrzeń sklepu jest naprawdę ogromna zakupy robi się tam intuicyjnie, bez zmęczenia.
Wszystkie produkty znajdują się w odpowiednich sekcjach (z podziałem na kategorie), segregowane są według rozmiarów, dzięki czemu naprawdę łatwo jest odszukać coś dla siebie.

Sklep znajdziecie w CH Atrium Biała ( czynny w godzinach: Pon-sb: 9.00-21.00, Nd: 10.00-20.00).

My wybieramy się na kolejne zakupy, a Wy odwiedziliście już TK Maxx? 🙂

 

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *