Urodziny z Foto Paką :-)

Leave a comment
MODA
bliźniaczki Laskowskie (24)

Dokładnie 3 dni temu obchodziłyśmy swoje 27 urodziny! 🙂
W tym roku wyjątkowo postanowiłyśmy uwiecznić ten dzień nie tylko na typowych zdjęciach, ale również takich  z fotobudki.  Tydzień przez naszymi urodzinami jedna z nas była na weselu, na którym jedną z atrakcji była właśnie fotobudka Foto Paka.

Zdjęcia z budki wychodziły niesamowite (uwierzcie nam, że  w tej kwestii jesteśmy naprawdę bardzo wymagające). Sami zobaczcie:
1
więcej zdjęć TUTAJ

Zainspirowała nas ona wtedy do stworzenia własnej sesji zdjęciowej. Pomyślałyśmy, ze to nie tylko świetny pomysł na wesele, ale także na trwałe ujęcie innych dobrych i wyjątkowych chwil :).  Zbliżały się nasze urodziny, więc postanowiłyśmy zrobić sobie prezent, który pozostanie na długie lata.

bliźniaczki Laskowskie (30)

Do zdjęć wybrałyśmy długie sukienki w kwiatowy wzór z odkrytymi ramionami, które znalazłyśmy w nowo otwartym butiku La MaYou Fashion w Białymstoku.

bliźniaczki Laskowskie (8)

Poza robiącymi wrażenie zdjęciami sama budka wygląda naprawdę uroczo i klimatycznie. Dodatkową atrakcją są fajne gadżety, które sprawdziły się idealnie również na naszej urodzinowej sesji.

bliźniaczki Laskowskie (5)
bliźniaczki Laskowskie (6)

bliźniaczki Laskowskie (1)
bliźniaczki Laskowskie (29)
bliźniaczki Laskowskie (7)
bliźniaczki Laskowskie (32)

Żałujemy,  że nie wiedziałyśmy o niej jeszcze przed weselem Ewy. W innym wypadku na pewno zapewniłaby z mężem taką atrakcję dla swoich gości. Na szczęście wszystko przed Anią i już teraz wiemy, że w przyszłości  na pewno z niej skorzysta!:)

Reasumując: Foto Paka (KLIK) daje niezapomniane wspomnienia w postaci zdjęć połączonych z super zabawą. Jest idealnym pomysłem na wesela, urodziny, dzień dziecka i inne uroczystości. Na pewno na każdej z nich sprawi dużo frajdy!

bliźniaczki Laskowskie (31)

Przy okazji dziękujemy dla Łukasz Michalczuk- Fotografia za piękne zdjęcia z backstage-u!

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *