Wyszczuplanie bez potu i bólu? Vanquish

Leave a comment
BEAUTY / Bez kategorii / featured
IMG_9054 kopia

Niejedna z nas marzy o talii osy. Jak to uzyskać bez ćwiczeń i specjalnych diet?

Najnowocześniejszym urządzeniem, które umożliwia taką metamorfozę bez jakiegokolwiek wysiłku jest Vanquish.  Działa szybko, skutecznie a efekt widać już po pierwszym zabiegu!

IMG_9056 kopia

Jak to działa?
Vanquish oddziałuje na tkanki za pomocą emisji skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF. Jej częstotliwości różnią się w zależności od tego, do jakiej wasrtwy mają dotrzeć. Są tak dobrane, by jak najlepiej działać na głęboko położony tłuszczyk i go likwidować, nie wpływając jednocześnie na otaczające go inne tkanki.

IMG_9048 kopia

Zabieg  jest całkowicie bezinwazyjny, bezkontaktowy, działa nawet na najbardziej odporną tkankę tłuszczową a przede wszystkim jest bezbolesny i bezpieczny!

IMG_9050 kopia

IMG_9047 kopia

Zabiegi tym urządzeniem działającym cuda 😉 możecie wykonać w Białymstoku w Revita Centrum Medyczne, dodatkowo mała NIESPODZIANKA – pierwsze 10 osób na hasło bliźniaczki Laskowskie otrzyma zabieg w cenie 200 zł zamiast 500 zł! A więc do dzieła 🙂 (z zabiegu mogą korzystać również mężczyźni!)

 

fot. Sylwester Kwiecień

 

 

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *