Niezwykle

Leave a comment
biały / bliźniaczki / bliźniaczki Laskowskie / blog modowy / blogerki / blogerki białystok / blogger / khaki / niezwykle / sukienka / twins / yoshe
1


Niezwykłość – to przede wszystkim to, co urzeka nas w ubraniach Yoshe. Każde z nich ma w sobie coś tak wyróżniającego, że ciężko przejść obok nich obojętnie! Ten butik to nasze nowe odkrycie,o którym wspominałyśmy już we wcześniejszym wpisie (TU).
2
Lubimy standardowe kroje sukienek, ale czasami mamy wielką ochotę znależć coś innego. Yoshe jest dokładną odpowiedzią na nasze ‚zachcianki’.

Zdjęcia wykonał Sylwester Kwiecień (Sylwester Kwiecień fotograf).
Dwie sukienki na swój sposób inne i dwie wyjątkowe znajdziecie w Yoshe w Galerii Jurowieckiej w Białymstoku (TU strona sklepu na fb).
Niewielkim dodatkiem  (biżuteria) są małe, śliczne kolczyki z Coralove.
Makijaż do zdjęć wykonały nam przemiłe makijażystki w drogerii Douglas w Galerii Jurowieckiej.
3 4 5 6 7 8

A wy w jakich sukienkach czujecie się najlepiej?

Ewa i Ania.

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

  1. Piękne sukienki 🙂 Nowa kolekcja Yoshe podbiła moje serduszko 🙂 Jaka szkoda, że są takie drogie. Wyglądacie jak gwiazdy <3 <3 śliczne! 🙂

  2. Sukienki niesamowicie oryginalne, a dzięki temu, że możecie robić stylizacje wspólnie, to świetnie pokazałyście i czarną i białą sukienkę. Dużo dają ciekawe i przemyślane detale sukienek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *