Spring vibes

Leave a comment
Białystok / bliźniaczki Laskowskie / blog modowy / blogerki / blogerki białystok / blogger / frędzle / khaki / MODA / płaszcz / skóra / wiosna / yoshe
6 (1)

Czy jest najbardziej odpowiedni czas na przygotowanie swojej szafy do zblizajacej sie wiosny? Tego nie wiemy ;). Poza tym, że za miesiąc prawdopodobnie zrobi się już ciepło, liczy się przede wszystkim to,że nam się jej po prostu bardzo chce!!:)

Zaczęłyśmy więc przedwiosenne przygotowania i na początku skupiłyśmy się na okryciach wierzchnich. W końcu to one jako pierwsze wychodzą na światło dzienne/sloneczne/wiosenne :). W swojej garderobie takich mamy mnóstwo- poczynając od rozkloszowanych, krótkich, długich, płaszczach, kurtkach, a kończąc na klasycznych trenczach.
W tym roku koniecznie chciałyśmy postawić na coś innego! Charakterystycznego, modnego, trochę z pazurem?;)
Znalazłyśmy.. 🙂 padło na czarną kurtkę skórę z mega modnymi frędzlami i dłuższy płaszcz w stale modnym kolorze khaki.

 

 

Okrycie wierzchnie to ten element kobiecej szafy, który zazwyczaj służy nam dłużej niż inne ubrania. W zwiazku z tym szukałyśmy czegoś, co może pochwalić się również świetną jakością, wygodą, doskonałym szyciem.

Oh, jaki wysoki był poziom naszego szczęścia kiedy pierwszy razem weszłyśmy do butiku Yoshe! (Galeria Jurowiecka w Białymstoku). Naszym zdaniem, to zdecydowanie jeden z tych butików, który oferuje ubrania unikalne, stylowe i mega charakterystyczne.
Zastanawiałyśmy się na co rzucać sie najpierw.. ale jednogłośnie przywołałyśmy się do porządku-dziś tylko okrycia wierzchnie!( po to przyszłyśmy). Lekkie, zmysłowe, ultrakobiece sukienki, żakiety, spódnice- to wszystko musiało jeszcze na nas poczekać. Na szczęście niedługo. Szybko wróciłyśmy do butiku po więcej.

Wracajac do rzeczy(dosłownie)
Kurtka- idealna. Plaszczyk -idealny. Zresztą.. Zobaczcie zdjecia!

Ania:

Kurtka: Yoshe, biżuteria: Coralove, zegarek: Lorus

Ewa:

Płaszcz: Yoshe, biżuteria: Coralove, spodnie: River Island, buty: Deichmann,

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

  1. Nie mogę się zdecydować, która z Was wygląda piękniej 🙂 Z jednej strony skórzana ramoneska, z genialnymi gwiazdkami – wyszło z pazurkiem. Z drugiej oryginalny płaszcz. Do tego oba okrycia z uwielbianej przeze mnie marki 🙂 Obie wyglądacie zjawiskowo i chętnie wskoczyłabym w te zestawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *