Prezent na gwiazdkę

Leave a comment
Bez kategorii / MODA
t25C52582oooo

Klasyczne, eleganckie, subtelne, sportowe.. można nawet powiedzieć, że hipsterskie w dzisiejszych czasach smartwatchy ;). Zegarki Lorus– uniwersalne i przystępne (średnia wartość zegarków waha się w granicach 350zł; najdroższy model kosztuje 469zł, a najtańszy poniżej 100zł)- to świetna propozycją na prezent dla mamy, taty, przyjaciółki, chłopaka czy siostry.

Nasza przygoda z Lorusem zaczęła się dokładnie rok temu, kiedy jedna z nas dostała zegarek na gwiazdkę. Kolejne zegarki znalazłyśmy sobie same. Następny Lorus, to urodzinowy prezent dla brata. Dwa nowe niecierpliwie czekają zapakowane, żeby już na Święta pojawić się na nadgarstkach naszych chłopaków wymarzonych prezentów! Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu, to zegarek z pewnością okaże się trafionym dodatkiem dla każdego. Dzięki nim na pewno nikt nie spóźni się na randkę! 😉

Zegarki dodają kobiecemu wyglądowi uroku i elegancji. Pasują do każdej kreacji, zastępują inną biżuterie, a przede wszystkim pozwalają nam kontrolować czas zawsze i wszędzie.

Mężczyźni to podobno gadżeciarze. Zegarek to stylowy prezent, który na pewno ucieszy każdego Pana ;).

Zgadnijcie które wybrałyśmy dla swoich chłopaków?:)

Wszystkie znajdziecie

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *