Być kobietą, być kobietą..

Leave a comment
bielizna / bliźniaczki / bliźniaczki Laskowskie / blog modowy / blogerki / blogerki białystok / blogger / body / komplet moda damska / MODA / modne / piżama / vena
toooo-2


Ładna bielizna, piżamka, body to to, w czym my kobiety czujemy się dobrze. W jakiś sposób dodają nam pewności siebie, nie uważacie? :).

Body od zawsze podbijały nasze serca (szczególnie przez to, że są bardzo kobiecie i uniwersalne – można nosić je również jako bluzkę) a ładny komplet (z przyjemnego materiału) do spania sprawia, że sen jest jeszcze przyjemniejszy :).

Te dwa cuda i inną kobiecą bieliznę znajdziecie w firmie VENA. Firma jest renomowanym producentem bielizny damskiej. Oferuje modną bieliznę nie tylko na co dzień, ale i na specjalne okazje. Posiada bogatą kolorystykę, zgodną z aktualnie obowiązującymi trendami mody, od tradycyjnych bieli i czerni po róże, fiolety, turkusy, szarości i granaty (SPRAWDŹCIE SAME!). Tworzy bieliznę aż w 53 rozmiarach co umożliwia perfekcyjne dopasowanie bielizny każdej kobiecie. Każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie!

Niedługo święta, czemu by nie zrobić sobie prezentu?:) I nie po to by podobać się mężczyznom, ale zachwycić się sama sobą!

I pamiętajcie drogie Panie – „Nie ma kobiet brzydkich; są tylko kobiety, które nie wiedzą, jak pięknie wyglądają.” (Jean de La Bruyère )

Zegarek: Lorus

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *