Douglas i Sylwia Rudnicka. DUET DOSKONAŁY.

komentarze 2
BEAUTY
tooo-2

,, Kiedy pierwszy raz pojawiłam się w jej salonie byłam osobą z kompleksami, niepewną….dziś wpadam do niej nie tylko po cudowną fryzurkę, wspaniały kolor ale także po energię i siłę…..tylko u Sylwii można tak naładować baterię… Od progu wita wszystkich jej uśmiech i wszystko co pozytywne. Z wielką pasją pracuje i tworzy…..Sylwuś to ARTYSTKA…”

Sylwia Rudnicka. Anioł z nożyczkami w dłoni… Wspaniała, niepowtarzalna kobieta. Człowiek Orkiestra. Dla Sylwii nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma spraw, których nie można załatwić. Pomaga wszystkim nie tylko pięknie wyglądać ale leczy także duszę…
Kiedy pierwszy raz pojawiłam się w jej salonie byłam osobą z kompleksami, niepewną….dziś wpadam do niej nie tylko po cudowną fryzurkę, wspaniały kolor ale także po energię i siłę…..tylko u Sylwii można tak naładować baterię… Od progu wita wszystkich jej uśmiech i wszystko co pozytywne. Z wielką pasją pracuje i tworzy…..Sylwuś to ARTYSTKA. Po prostu. A moje włosy? Wiem, że są zadbane bo moja wspaniała czarodziejka czaruje rzeczy niemożliwe….Emotikon smile Zawsze z zamkniętymi oczami oddaję się w jej ręce i oczywiście i nigdy się nie zawiodłam… Cudowna, kochana, profesjonalna. Po prostu SYLWIA.
Aneta Kostro.

(fot. Marcin Kwiatkowski)

24.10.2015R. (NAJBLIŻSZA SOBOTA!) w galerii Jurowiecka wielkie otwarcie NOWEJ PERFUMERII DOUGLAS w Białymstoku i SPOTKANIE Z SYLWIĄ RUDNICKĄ.

Sylwia… to mistrzyni w swoim fachu.!!! Nie znam lepszej stylistki, Długo szukałam dobrego fryzjera od którego nie wyjdę z łzami w oczach i w końcu znalazłam Sylwię Rudnicką. Kolor, czesanie, ścięcie nie tylko po to przychodzi się do Sylwi ale również aby spędzić czas w rewelacyjnym towarzystwie i wypić pyszna kawę. Uważam że żaden fryzjer w Białymstoku baaaaaaaaaa w Polsce nie dorasta jej do pięt 🙂 Kamila Walczyk.

(fot. Marcin Kwiatkowski)

To było 10 lat temu gdy poznałam cudowną kobietę z charakterem, charyzmą i niezwykłą pasją…od tamtej pory zostałam jej wierną fanką. Kilka lat przerwy sprawiło, że wręcz byłam głodna ponownego spotkania i tak też się stało…prócz przepięknych fryzur na różnego rodzaju eventy, które mam okazję prowadzić…Sylwia postanowiła całkowicie odmienić mój wizerunek, jak zawsze miała racje. Zdecydowanie to był strzał w dziesiątkę. Z zupełnie radykalnej ‚czarno-granatowej’ stałam się eteryczna blondynką. Mam piękne, zdrowe i zadbane włosy, mimo tak generalnej zmiany koloru. Serdecznie dziękuję za każdą sekundę poświęconą mojej skromnej osobie. Sylwia Sisi Rudnicka – cudowne serce, pasja i profesjonalizm, polecam Agnieszka Kamińska – prezenterka radiowo-telewizyjna i konferansjer sceniczny. Sisi God Bless!

(fot. Magda Turowska)

Sylwia Rudnicka jest profesjonala, perfekcyjna a przy tym jest przemiłą, wrażliwą osobą. Często wykazuje się empatią w stosunku do innych. Tworzy wokół siebie specyficzny klimat, taki, że poprostu lubi się z nią przebywać 🙂 Julia Guzewicz.

(fot. Marcin Kwiatkowski)

Jestem bardzo zadowolona z koloru-blondu robionego u Sylwii, jak i fryzury która towarzyszyła mi przez całą noc na weselu. Sylwia czyni cuda ,gdyż przeprowadziła metamorfozę w której brała udział moja teściowa , zmieniając jej odcień blondu i pięknie ścinając włosy. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z atmosfery i profesjonalizmu Sylwii . Dominika od brwi.

Jestem bardzo zadowolona z metamorfozy jaka Sylwia przeprowadziła na moich włosach, przez 7 lat miałam rudy kolor wlosow, który kompletnie nie pasował do mnie. Zaproponowała mi piękny blond, jestem przeszczęśliwa! Wspaniała osoba, dzieki niej pokochałam swoje włosy i siebie! Marzena.
Cudowny wrażliwy człowiek, doskonale wyczuwa to co sie dzieje we wnętrzu klientki, umiejący przenieść to w artystyczny sposób na głowę.
Monika.

Bardzo cenię Sylwię za jej pozytywną energię i wspaniałą atmosferę jaką tworzy wokół swoich klientek. Sisi to niesamowicie zdolna i kreatywna osoba. Studio Sylwii to w moim przypadku punkt obowiązkowy mojej wizyty w Polsce!! Polecam gorąco wszystkim niezdecydowanym! Małgorzata Drwęcka.

To tylko kilka z licznych wypowiedzi na temat osoby i pracy Sylwi. Czy może być coś cenniejszego i bardziej wiarygodnego niż opinia zadowolonych klientek?:)
JUŻ W TĄ SOBOTĘ na otwarciu nowej perfumerii Douglas w Białymstoku również Ty możesz trafić w ręce najlepszej stylistki fryzur i przekonać się o wszystkim na własnych włosach:).

Douglas to perfumeria, która w sposób szczególny dba o swoich klientów. Dlatego uważamy, że jest to duet zdecydowanie DOSKONAŁY!
Również na otwarciu, gdzie poza spotkaniem z Sylwią przygotowane zostało mnóstwo atrakcji:
słodki poczęstunek,
szampan,
szkoła makijażu,
bezpłatne konsultacje makijażowe,
atrakcyjne gify do zakupow, itd.
🙂

POLECAMY I ZAPRASZAMY! Ps. koniecznie podzielcie się swoimi opiniami i zdjęciami po sobocie!

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *