Just do it!

komentarzy 21
MODA / Nstyle
8-2

Pisałyśmy Wam już o internetowym sklepie Nstyle?


Wiemy, że pisałyśmy! 🙂 Piszemy jeszcze raz, bo mamy dla Was kolejną porcję zdjęć z rzeczami stamtąd.
Wszystkie firmy Nike i wszystkie utrzymane w sportowym stylu.
Spodenki, t-shirt, czy tank top z głębokimi wycięciami -wszystko to zapewnia wygodę i dobry wygląd. Poza tym, że idealnie prezentują się na co dzień, są również idealne do ćwiczeń. Warto zaopatrzyć się w nie właśnie teraz, kiedy ceny są dużo niższe dzięki promocjom :).
Buty Nike Air Force chodziły za nami już od dłuugiego czasu. W końcu zdecydowałyśmy się na nie i nie mamy wątpliwości, że był to dobry wybór. Po raz kolejny przekonujemy się, że opłaca się przyjść na świat w podwójnym wydaniu :D. Dzięki temu nie miałyśmy problemu przy wyborze koloru. Wziełyśmy dwie pary- jedne czarne, drugie białe :). Długość za kostkę świetnie sprawdzi się w nadchodzące chłodniejsze dni.
Fot. Sylwester Kwiecień

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

21 Comments

  1. ojejku zazdroszczę za jednym zakupem dwie pary tak to bym mogła rozwiązywać swoje problemy kiedy nie wiem który model/kolor wybrać 🙂 Świetne stylizacje dziewczyny !

  2. Z Nike mam obcenie Air Max 90 i uwielbiam! 😀 Piekne jestescie dziewczyny i super zaczynacie przygode z blogowaniem, zatem bez zbednego gadania, zostaje na dluzej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *