Print

Leave a comment
MODA
pierwsze-2

Te słoneczne dni udzielają się nam bardzo 🙂 na plus oczywiście. Wybierając się na zdjęcia zawsze staramy się trafić w tak zwaną ,,złotą godzinę”. Tym razem trafiłyśmy na totalnie słoneczny zachód słońca, co widać po efektach zdjęć.

Ania- dresy w kwiaty, które pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia 😉 flower print to chyba jeden z największych trendów tego lata. Wcale się temu nie dziwimy. Szukając motywacji w przyrodzie same skupiłybyśmy się na kwiatach. Są jednym z najpiękniejszych przykładów,które warto umieścić na czymś, co w przyszłości okazać się może modne. Nas jeszcze bardziej przekonało to, że są to DRESY. Jeśli jesteście z nami od początku, to wiecie, że lubimy łączyć spodnie dresowe ze szpilkami. Te nadają się do tego idealnie. Poza tym świetnie prezentują się też ze sportowym obuwiem i luźną białą koszulką. Takie same i inne wzory znajdziecie TU. Tym razem dobrałyśmy do nich gorset uszyty przez Ewę. Na letni wieczór zestawienie idealne ;).

Ewa w delikatnej, dziewczęcej sukience z motywem piór. Taki look kojarzy nam się trochę z rozmarzonym bieganiem po łące :D. W każdym razie lubimy takie niewinne, nie potrzebujące niczego więcej stylizacje.

Ania:

Spodnie: KASZMIR , gorset:DIY, szpilki: Szewczyk

Ewa:

Sukienka: Atmosphere (outlet)

Ewa i Ania.

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *