Lubimy

Leave a comment
MODA
5-5

Lubimy jeść, lubimy śmiać się, lubimy być w domu, lubimy grille z najbliższymi osobam, lubimy rozmawiać…


…lubimy widzieć czyjeś szczęście, lubimy zapach skoszonej trawy, lubimy wspominać, lubimy czuć obecność drugiej osoby, lubimy śpiewać, lubimy czytać, lubimy zapach po deszczu, lubimy pastelowe kolory nieba przy zachodzie słońca, lubimy wakacje, lubimy morze, lubimy dawać coś od siebie, lubimy atmosferę pięknej polskiej wsi, lubimy kwiaty, lubimy łąkę, lubimy dobrze wyglądać, lubimy czas kiedy mamy chwilę dla siebie…

Jedną z najlepszych z opcji dla nas na taką pogodę jest spędzenie czasu na kocu, na łące, na wsi.. 🙂 kochamy te klimaty, może dlatego, że kojarzą nam się z dzieciństwem. Dzisiaj żal byłoby nie skorzystać ze słońca. Wybrałyśmy się na naszą ukochaną wieś i wykorzystałyśmy trochę czasu, żeby zrobić kilka zdjęć. Ewa w tunice z troczkiem w pasie, w kwiatowy print ze sklepu KASZMIR ( taką samą znajdziecie TU), Ania- różowe spodenki z wysokim stanem (sh) i bluzka na cienkich ramiączkach(New Look). Oba zestawy wygodne, idealne na wypad za miasto.

A Wy co lubicie?

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

  1. Dziewczyny cuuuudownie wyglądacie! Piękne zdjęcia! 🙂 Sukienka Anki jest genialna!
    Odpoczywajcie i cieszcie się ładną pogodą 😉

  2. Ja też lubię grille w gronie przyjaciół, wieczorne spacery brzegiem morza i zieloną herbatę.
    I lubię tu do Was zaglądać – piękne zdjęcia dziewczyny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *