Koronka

Leave a comment
Bez kategorii / MODA
1977478_847062168716327_6212655635126621903_n-2


Pierwszy dzień lata wprawdzie nas nie rozpieszcza, ale za to my dzisiaj wprowadzimy trochę ciepłego klimatu przez dwa podobne looki, w których główną rolę gra koronka. Co prawda nie jest ona pokazana w żadnym zaskakującym połączeniu. Nie romansuje z elegancją, sportem czy rockiem ;). Za to jest upalna i dziewczęca a z drugiej strony jednocześnie trochę zadziorna. Koronka to dobra opcja na lato a my lubimy takie mega letnie stylizacje na dodatek w kolorach, które fajnie współgrają z pierwszą opalenizną.
Ania w koronkowym, krótkim topie na ramiączkach w połączeniu ze spodenkami z wysokim stanem. Ewa koronkowe szorty z bluzką wyciętą w 5 minut 😉 (lubimy surowe wykończenia).
Ewa:

Spodenki – New Look (outlet)

Ania:

Top – New Look (outlet)

Swoje koronkowe ubrania znalazłyśmy w outlecie za przysłowiowe złotówki, Wy też możecie szukać tam ‚szczęścia’, ale podobne znajdziecie również w zwykłych sieciówkach.

(mat. prasowe – H&M, House)
spodenki po lewej znajdziecie tu -> H&M , spodenki po prawej znajdziecie tu -> House

(mat. prasowe – H&M)
Top po lewej znajdziecie tu -> H&M , top po prawej znajdziecie tu -> H&M

Ewa i Ania.

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *