29.04.2015

Leave a comment
MODA
P42529262Bkopia-2

Dzisiaj chcemy przedstawić Wam efekt naszej wspólnej sesji z fotografem Sylwestrem Kwiecień . Sylwek nie tylko jest świetnym i kreatywnym fotografem, ale przede wszystkim jest kochanym, dobrym człowiekiem i wspaniałym przyjacielem. Zdjęcia z Nim to gwarancja przyjemniej atmosfery i zadowalającego efektu.
Dziękujemy za mile spędzony czas! Z sesji nie wyszło by nic, gdyby nie nasz dodatkowy pomocnik (pozdrawiamy Grzesia 🙂 ).

Chciałysmy pokazać Wam dwa kombinezony: jeden w kolorze pudrowego różu (ten, w którym jest Ewa) i drugi czarny. Przeszukałyśmy wszystkie szafy i szafki dwa razy w poszukiwaniu tego drugiego. Okazało się, że dzień wcześniej przypadkowo oddałyśmy go Mamie do domu… Anię więc ubrałyśmy w lekkie spodnie z szerokimi nogawkami ze złotą bluzką. Myślimy jednak, że lepiej, że tak wyszło. Jasne kolory dobrze się zgrały zarówno ze sobą jak i z miejscem sesji.

v>

Na koniec jeszcze zatrzymajcie się na chwilkę. Naszą uwagę dzisiaj zwróciły poniższe słowa (pewnie dlatego, że lubimy narzekać :P)

My już znalazłyśmy. Teraz kolej na Ciebie 🙂

Ewa i Ania

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

  1. cudownie 🙂 nie dość że jeden i drugi outfit pięknie wygląda to jeszcze jako całość (team) wszystko ze sobą fajnie gra 🙂

  2. Jesteście absolutnie piękne, a Wasza uroda olśniewa. Patrzyłam w zdjęcia jak urzeczona; doborem strojów, krajobrazu, Waszą urodą. Artyzm 🙂
    A co do motta na koniec- świetne. Każdy z nas potrzebuje odrobiny refleksji.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Megly (megly.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *