Gdańsk

Leave a comment
MODA
IMG_67752Bkopia-2

Witajcie,
Przez ostatnie trzy dni miałyśmy okazję być w Gdańsku, ponieważ brałyśmy udział w Gali Amber Look. Dzisiaj wróciłyśmy, więc będzie krótko, a o samej Gali i pokazach napiszemy trochę w kolejnym poście i podzielimy się z Wami kilkoma zdjęciami.
Niestety byłyśmy tak zajęte, że nie miałyśmy nawet czasu wybrać się nad morze, nad czym baardzo ubolewamy! Udało nam się zrobić tylko kilka zdjęć po drodze z hotelu na Dworzec :(.
W drodze powrotnej w pociągu spotkała nas miła niespodzianka, bo w jednym przedziale jechał z nami pewien chłopak. Na początku zaintrygował nas swoją uprzejmością a gdy odezwał się do nas i powiedział, że ma brata bliźniaka – do końca wspólnej drogi rozmawialiśmy i śmialiśmy się z tego jak bardzo jesteśmy do siebie podobni! Znamy kilka par bliźniaków, ale żadna z nich jeszcze nie przypominała nam tak bardzo naszej relacji. Jakie to wspaniałe, że w tak „zwykłych” miejscach można poznać fajnych ludzi. Pozdrawiamy Dawida i Daniela!:)
Cóż, zapraszamy do obejrzenia zdjęć i czekajcie na kolejny wpis o Gali.

Ania i Ewa.

The Author

Ewa i Ania- bliźniaczki. Jeżeli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na swoim :). Cieszymy się, że znalazłaś/łeś się na naszym blogu ;-).

0 Comments

  1. Mój tata i mój chrzestny są bliźniakami jednojajowymi. Kiedyś było bardzo trudno ich rozróżnić, teraz po prostu tata jest szczuplejszy. Miałam nadzieję, że i mi przytrafią się bliźniaki niestety tym razem się nie udało. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *